Būna dienų, kai visiškai nesinori naudoti blakstienų tušo. Ypač tomis karštomis vasaros dienomis, kai atrodo jog bet kas esantis ant odos paims ir nutekės. O tos pandos akys dienos pabaigoje tikrai netrodo žavingai. Juk norisi to išvengti bent per atostogas, kai norime naudoti kuo mažiau makiažo ir leisti odai pailsėti. Kadangi atostogų metas prasdėjo, mes nusprendėme išbandyti procedūrą, kuri gali pakeisti kasdieninę makiažo rutiną. Taip, taip, atspėjote, tai – blakstienų laminavimas.
Susigundei? Išbandyk!
-
1 Pirminiai pastebėjimai
Atvykus į saloną, specialistės pirmiausia supažindina su procedūros eiga žingsnis po žingsnio. Blakstienų ilgis yra išmatuojamas ir pagal tai parenkamas tinkamas silikoninis padelis. Priklausomai nuo blakstienų ilgio, dažniausiai galima rinktis iš S, M ir L dydžių. Prcedūra turi būti atliekama ant švarių blakstienų, taigi, jei ant akių jau yra blakstienų tušo, jos bus kruopščiai nuvalomos.
-
2 Pirmas žingsnis: Silikono padeliai ir tamponėliai po akimis
Po makiažo nuvalymo, ant vokų yra uždedami silikoniniai padeliai, o po akimis – vatos padeliai. Nuo šios akimirkos būtina laikyti akis užmerktas ir jų neatmerkti. Pagrindinė procedūros dalis prasideda.
-
3 Antras žingsnis: Pritvirtinamos blakstienos
Reikia pripažinti, ši dalis gali šiek tiek nepatikti jautresnių akių savininkėms. Blakstienos yra sušukuojamos į viršų. Tai nėra skusminga, tačiau gali būti kiek nemalonu. Kiekviena blakstiena yra atskirai pritvirtinama prie padelio.
-
4 Trečias žingsnis: rietimo skystis
Kitas žingsnis – riečiamojo skysčio užtepimas. Jis užtikrina, kad blakstienos išliktų užriestos ir būtų suteiktas nuostabusis bembio akių efektas. Iš tiesų, efektas labai panašus į užriestų rietikliu blakstienų vaizdą, tačiau išlieka žymiai ilgiau bei yra ryškesnis. Ši procedūros dalis trunka apie 12 minučių. Galima patogiai įsitaisyti kėdėje ir atsipalaiduoti.
-
5 Ketvirtas žingsnis: fiksuojantis skystis
Kai baigiasi laikas laikyti riečiamąjį skystį, ateina fiksacinio skysčio eilė. Jo tikslas – išlaikyti blakstienas riestas kaip įmanoma ilgiau. Rezultatas dažniausiai išlieka iki 6 savaičių.
-
6 Penktas žingsnis: blakstienų dažymas ir prisotinimas keratinu
Atėjo laikas išsirinkti norimą blakstienų spalvą. Dažniausios galimos spalvos yra neryški juoda, ruda arba labai juoda. Po dar 12 minučių, blakstienų dažai yra nuvalomi vatos diskeliu ir ateina laikas paskutiniam žingsniui – blakstienų prisotinimui keratinu. Ši dalis yra labai svarbi norint įlaminuoti bei užfiksuoti galutinį rezultatą.
-
7 Šeštas žingsnis: ką reikia žinoti po procedūros
Po procedūros yra duodami keli svarbūs patarimai. Visų pirma, po procedūros atlikimo, blakstienos negali būti šlapinamos. Taigi, jei esi suplanavusi keliauti į dušą, pasistenk kuo labiau apsaugoti akis. Bet koks kontaktas su vandeniu gali sumažinti blakstienų užrietimą. Vakare valantis makiažą taip pat saugok akis nuo sąlyčio su valomosiomis priemonėmis. Iš karto po procedūros blakstienos gali atrodyti šiek tiek nenatūraliai, tačiau po 24 valandų, tiek jausmas, tiek vaizdas susilygins ir jos atrodys nepriekaištingai.
-
8 Išvados
Laukiame, kol galėsime pamatyti, kiek laiko užriestų blakstienų efektas išsilaikys. Vieną dalyką žinome tikrai: tai viena būtiniausių procedūrų prieš atostogas!