Ar žinai skirtumus tarp Gelish ir Shellac? Spėjame, kad nelabai, bet nesijaudink, tu ne vienintelė. Sklando tiek daug kalbų apie ilgalaikius gelinius manikiūrus ir jų skirtumus, taigi, nenuostabu, kad jautiesi lyg nežinioje. Bet, kokie gi tie pagrindiniai skirtumai tarp dviejų pasaulyje lyderiaujančių gelinio lako prekės ženklų? Mes pasidomėjome šiek tiek giliau ir norime paneigti visus mitus ir gandus apie vieną populiariausių salonuose atliekamų paslaugų. Kaip kitaip žinoti, kokiam manikiūrui kitą kartą registruotis?
-
1 Gelish išlieka ilgiau
Gelish yra gelinis lakas (užuomina matoma pavadinime), į kurį įeina paprasto nagų lako ir gelio kombinacija. Šis prekės ženklas buvo vienas pirmųjų atsiradusių rinkoje. Tai yra grynas, plonas UV gelis, pigmentuotas skirtingoje temperatūroje norint išgauti spalvą. Jis yra lakuojamas kaip paprastas nagų lakas, tačiau išlieka kaip gelis, kas ypač tinka toms, kurios turi plonus, skilinėjančius nagus. Gelish sluoksnis taip pat yra šiek tiek storesnis nei Shellac. Vienas didžiausių Gelish lako privalumų yra tai, jog jis išlieka iki trijų savaičių (taip, perskaitei teisingai) ir turi daugiau nei 100 atspalvių, taigi, nereikės sukti galvos dėl nuobodaus manikiūro.
-
2 Shellac paprasčiau panaikinti
CND Shellac pastaruoju metu tapo itin populiarus grožio industrijoje. Tai yra hibridinis UV gelinis lakas, kuris savo sudėtyje turi tirpiklių kaip ir paprastas lakas. Šio lako išskirtinumas tas, kad lako sluoksnis yra žymiai plonesnis ir jį lengviau nuimti. Lakavimas atrodo panašesnis į paprastą, o ne gelinį lakavimą, tačiau tokie privalumai kaip momentinis išdžiūvimas ar lygus paviršius išlieka tie patys. Shellac taip pat kaip ir Gelish turi daugiau nei 100 atspalvių. Lakavimas išlieka iki dviejų savaičių. Yra daugybė Shellac lako atmainų, taigi įsitikink, kad salonas tikrai naudoja originalų CND Shellac laką.
-
3 Vienam reikia viršutinio sluoksnio šlifavimo, kitam ne
Abu nagų lako prekės ženklai reikalauja apie 30-45 minučių pilnam padengimui (priklausomai nuo nagų meistrės bei nagų dailės), tačiau yra tam tikri skirtumai lako nuėmimo procese. CND Shellac padengimui nereikia nušlifuoti viršutinio nago sluoksnio tiek prieš lakavimą, tiek ir nuimant laką. Tai apsaugo nagą ir padeda jam išlikti sveikesniam negu kiekvieną kartą šlifuojant nago plokštelę. Jei tau nėra malonu kiekvieną kartą, kai tavo nagas yra šlifuojamas prieš lako padengimą, Shellac yra kaip tik tau. Gelish lakavimui yra butinas nago šlifavimas, kadangi tokiu būdu lakas ilgiau išlieka. Gelish lakas yra tinkamesnis toms, kurių nagai yra plonesni. Abiejų prekių ženklų nagų lakai reikalauja džiovinimo UV LED lempoje geliui sustingdyti.
-
4 Gelish labiau apsaugo nagus
Shellac lakavimo nuėmimas užtrunka apie 5 minutes ir yra beveik toks pat paprastas kaip nusivalyti paprastą nagų laką. Gelish lakavimui reikia papildomo nago šlifavimo blizgaus sluoksnio nuėmimui ir tai užtrunka apie 15-20 minučių. Gelish lakas įsigeria giliau ir dėl to išlieka ilgiau, yra ypač stiprus ir idealiai tinka pažeistiems nagams.
-
5 Nei vienam lakavimui nėra būtina pertrauka
Mitas, jog nagams reikia laiko pailsėti nuo gelinio lakavimo nėra pagrįstas. Tačiau yra labai svarbu, jog lako padengimas, nuėmimas ir priežiūra yra atliekami teisingai. Taip pat, daug klausimų kyla apie tai, ar pastovus naudojimas UV lempa yra saugus. Visi dabartiniai gelinių lakų prekės ženklai naudoja LED UV lempas, kas paskatino procesą būti dar paprastesniu ir greitesniu. Nusiraminimui galime pranešti, jog nepriklausomi tyrimai įrodė, jog šios lempos yra itin saugios ir žala yra atitinkama 2 minutėms buvimo dienos šviesoje. Mes dėl to labai džiaugiamės.
Per Treatwell aplikaciją gali registruotis grožio procedūroms į savo mėgstamiausius salonus. Tai paprasta, patogu ir nereikalauja daug laiko. Spausk čia ir atrask salonus aplink save. Spausk čia