Van Dyke salonas Atsiliepimai

Olimpiečių g. 3, Vilnius, 09200

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
2967 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Jai trumpai tai , gera vieta kirptis ,nuostabi aplinka ,geras draugiskas kolektyvas ir tikrai geri specialistai . Kurie patars parodys
Nuostabus, gražus salonas su patogia lokalizacija, bei šilta aplinka ! Puikus, paslaugus, savo darbą išmanantys meistrai, ypač Natalija - visada maloni ir profesionali - visada išeinu su puikia nuotaika ir šukuosena! Ir vėl šį kartą išėjau patenkinta! Visiems rekomenduoju !
Ilgai Vilniuje ieškojau stipraus koloristo, galinčio išgauti prabangią šviesią spalvą. Ieškojau ir radau nuostabią meistrę Jolantą. Ji visada įsiklauso ir girdi klientą, nedirba principu "žinau geriau už Jus", yra labai patyrusi, dirba su aukštos kokybės produktais. Saugau ilgus plaukus ir tai žinodama, Jolanta nukerpa tiek, kiek norėčiau. Be to, meistrės ranka lengva, plaukai atauga greitai. Šalia didelio meistriškumo, Jolanta yra atviras, labai šiltas, nuoširdus, paprastas žmogus. Pas ją visada gera ateiti. Naujasis salonas puikioje miesto vietoje. Sėkmės!!!
Rodyti salono atsakymą...
Šis salonas turi auksinių rankų meistrę Jolantą! Profesionalumas, įsikausimas į norus, patarimai, puikus savo srities išmanymas, o galutinis rezultatas - tobulai atrodantys plaukai! Ne vienerius metus patikiu savo plaukus tik Jolantai ir niekada nesu nusivylusi! Naujajame salone tvyro jauki ir pozityvi atmosfera! Apsilankęs čia supranti, ką reiškia puikus aptarnavimas ir aukščiausia kokybė! O visą tai papildo puiki vieta, miesto centre! Lankysiuosi dar ne kartą ir visiems rekomenduosiu!
Rodyti salono atsakymą...
Daug metų keliauju paskui kirpėją Jolantą, kuri sugebėjo atitaikyti dažus mano kaprizingiems plaukams. Pas ją ateiti yra šventė, nes išeisi ne tik su gražią šukuoseną bet ir su gerą nuotaiką. Džiugina nauja, prabangi vieta ir galimybė visada laisvai prisiparkuoti.
Rodyti salono atsakymą...