(tik) Kotryna rūpinasi mano nagais jau kelis metus. Jai vienai pavyko padaryti man gelinį lakavimą, kuris sekančią dieną nenukrito. Kruopštumas detalėms, tas vaizdas padarius manikiūrą ar pedikiūrą, kai atrodo nagai tiesiog auga spalvoti ir tobuli.. visuomet laukiu apsilankymo pas OMGkokiegeri, nes žinau, kad bus OMG kaip gerai! Salonas taip pat puikus, naujai suremontuotas, malonu būti. Labai rekomenduoju.
Ieva•prieš apie 4 metus
Tobula nagų fėja! Švarus ir LABAI kruopštus procesas, maloni atmosfera proceso metu, visi įrankiai išpakuojami "prie akių". Sugeba išpildyti net pačias sudėtingiausias idėjas, o jų pritrūkus - padeda susikurti unikalų ir tvarkingą manikiūrą. Labai rekomenduoju!!!
Viktorija•prieš apie 4 metus
Pati puikiausia nagų meistrė, kokią tik esu turėjusi! Kruopšti, kūrybiška, visad tobulai išpildanti kiekvieną užgaidą ir įsiklausanti į visus norus! Labai labai nuošordžiai rekomenduoju:)
Ieva•prieš apie 4 metus
Pas šią meistrę lankausi jau daugiau nei dvejus metus. Niekada nenuvilia ir visada išpildo norus. Labai rekomenduoju jei norite gražiai ir sveikatai atrodančių nagų! :)
Brigita•prieš apie 4 metus
Meistrė Kotryna savo darbą atlieka tobulai, visad išleidžia mane su gražiausiais nagais ir puikia nuotaika!