Paslaugą atliko Juozas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Eima•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laura kaip visada nepriekaištinga ir puikiai atliko Balayage dažymą! Išėjau iš salono super gražiais plaukais ir spalva! Su šia meistre ir laikas neprailgsta, labai maloni ir tikrai jauties "savo kėdėje" ❤
Paslaugą atliko Laura•Balayage dažymas
Julia•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Antakiai tiesiog švyti !
Antakių laminavimas
Greta•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atitiko lūkesčius
Paslaugą atliko Laura•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Jolita•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atėjus net nepasijuto, kad 8 ryto. Gera aplinka ir šaunus meistras. 10/10