122 salonai siūlantys paslaugą: veidas rajonas: Klaipeda

OŽ Medbeauty

5,0
2322 atsiliepimai
Senamiestis, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Veido valymas1 val
55€
90€
Veido valymas + Veido odos priežiūros rinkinys 100 eur vertės1 val 30 min
90€
200€
Intensyviai drėkinanti veido procedūra 45 min
55€
80€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
09:0019:00
AntAntradienis
09:0019:00
TrečTrečiadienis
09:0019:00
KetvKetvirtadienis
09:0019:00
PenktPenktadienis
09:0019:00
ŠeštŠeštadienis
09:0017:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Visos grožio paslaugos po vienu stogu. Studiją įkurta 2012 metais Klaipėdos sienamiestyje. OŽ Medbeauty grožio ir estetikos namai viena iš pirmųjų Lietuvoje studijų, kuri yra subūrusi plataus spektro savo srities profesionalų. Nustebsite išgirde, jog mūsų komandoje dirba 24 meistrai.

- plaukų stilistai;
- manikiūro pedikiūro meistrai;
- makiažo specialistai ;
- antakių meistrės ;
- estetinės medicinos specialistai;

Studijos įkūrėja Olesia Žuravliova, viena žymiausiu Lietuvoje makiažo meistrė, knygų autorė, bei lektorė. Mūsų paslaugomis pasitiki žymiausios visos Lietuvos moterys.

Tai pamėgta nuotakų ir jų artimųjų pasiruošimo šventei vieta.

Įkvepianti estetika, nuolatinis tobulėjimas ir gražūs santykiai - tai mūsų trys pagrindinės vertybės, kurios apjungia mūsų komandą, bei klientus. Saugios procedūros, atitinkančios dabartines tendencijas.

Atliekant visas paslaugas dirbame tik su auksčiausio lygio profesionalia kosmetika , kuri atitinka mūsų verybes ir požiūri yra saugi ir leidžia mums teikti kokybiškas ir profesionalias paslaugas.

Komandos nariai ilgametę patirtį turintys grožio meistrai, nuolat keliantys savo kvalifikaciją. Daugelis iš komandos narių yra savo srities dėstytojai, bei lektoriai.

Beauty Zone Grožio Studija

5,0
102 atsiliepimai
Centras, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Vakarinis makiažas + plaukų tiesinimas trumpi plaukai1 val 50 min
nuo 65€
Vakarinis makiažas + plaukų tiesinimas vidutinio ilgio plaukai2 val
nuo 75€
Blakstienų dažymas 20 min
8€
12€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
06:0020:00
AntAntradienis
06:0020:00
TrečTrečiadienis
06:0020:00
KetvKetvirtadienis
06:0020:00
PenktPenktadienis
06:0020:00
ŠeštŠeštadienis
06:0020:00
SekmSekmadienis
06:0020:00

Palepinkite save Beauty Zone Grožio Studijoje, kuris yra įsikūręs Klaipėdoje, vos kelių minučių atstumu nuo Klaipėdos koncertų salės. Vyrų kirpimas, šaknų dažymas bei plaukų garbanojimas - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Svarbu: 6:00 ryto užrašymai tik makiažams!

Artimiausias viešasis transportas:

Beauty Zone Grožio Studija yra lengva pasiekti autobusais: 2, 2A, 3, 4, 5, 5B, 6, 8, 8E, 14, 17, 22B, M5, M6, M8 Bibliotekos st.

Komanda:

Meistrė yra patyrusi, draugiška specialistė, kuri pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

Atmosfera: moderni ir profesionali.

Specializacija: plaukų priežiūra.

Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais bei profesionalia kosmetika.

Papildomi akcentai: lengvas susisiekimas viešuoju transportu.

Kalbos: lietuvių, japonų, anglų, rusų, ukrainiečių, lenkų ir ispanų.

Asta Lesko Beauty Studio - Klaipėda

5,0
104 atsiliepimai
Vite, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Ne piko ir paskutinės minutės nuolaidos
Carboxy terapija1 val 30 min
nuo 54€
sutaupykite iki 10%
Ultragarsinis veido valymas1 val 30 min
40€
Veido priežiūros konsultacija1 val
15€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
09:0019:00
AntAntradienis
Uždaryta
TrečTrečiadienis
09:0019:00
KetvKetvirtadienis
Uždaryta
PenktPenktadienis
09:0019:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta

Patikėkite savo odą Asta Lesko Beauty Studio, kuri yra įsikūrusi J. Janonio g 19 Klaipėda (GJ Pedų Studijoje ). Jūsų laukia jauki aplinka, profesionaliai atliekamos procedūros: veido ir plaukų mikroadatinė mezoterapija, veido ir pečių masažas, jauninančios (anti-aging), skaistinančios, pažeistos odos atstatymas, ar rūgštinės procedūros. Tai tik kelios šio puikaus grožio salono siūlomų paslaugų. Vizito metu bus parinkta būtent Jums tinkama procedūra.

Artimiausias viešasis transportas:

Asta Lesko Beauty Studio galima pasiekti 9 autobusu (Volungėlės st.), o 2 autobusu (J. Janonio st).

Komanda:
Kosmetologė Asta yra patyrusi ir kruopšti savo darbo specialistė, kuri užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei padės atsipalaiduoti.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: rami ir profesionali.
  • Specializacija: veido priežiūra.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalių prekės ženklų, tokių kaip Noon, Jeu Derm, HubisLab, Mediderma ir NanoAsia, produktai.
  • Kalbos: lietuvių, anglų.

Grožio terapeutė Kamilė

5,0
588 atsiliepimai
Centras, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Antakių korekcija ir dažymas 45 min
nuo 23€
Antakių korekcija vašku/pincetu be dažymo 15 min
nuo 8€
Blakstienų dažymas cheminiais dažais 15 min
8€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0019:00
AntAntradienis
10:0019:00
TrečTrečiadienis
10:0019:00
KetvKetvirtadienis
10:0019:00
PenktPenktadienis
10:0018:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta

Pasirūpinkite savo išvaizda pas grožio terapeutę Kamilę, kuri yra įsikūrusi Klaipėdos centre, netoli Atgimimo aikštės. Makiažas, depiliacija vašku bei antakių procedūros - tai tik kelios šio puikaus grožio salono siūlomų paslaugų.

Artimiausias viešasis transportas:
Grožio terapeutę Kamilę yra lengva pasiekti autobusais: 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 5B, 6, 8, 8E, 10, 14, 22B, M5, M6, M8 (Atgimimo st.).

Komanda:
Meistrė Kamilė yra savo darbo profesionalė, kuri užtikrins dėmesingumą, kokybę ir nepriekaištingą aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: rami ir profesionali.
  • Specializacija: lūpų mikropigmentacija, antakių šešėliavimas/mikropigmetacija, viršutinės akių linijos mikropigmentacija, klasikinis pravedimas/šešėliavimas, blakstienų dažymas, antakių korekcija vašku/pincetu ir dažymas, blakstienų ir antakių laminavimas, makiažas.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais.
  • Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.

Įėjimas per pirmąsias, automatinęs, duris nuo sankryžos, 3 aukštas, 307 kabinetas. Senasis “Amberton” viešbutis, mažesnis pastatas.

Med. kosmetologė Milita

5,0
228 atsiliepimai
Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Rūgštinė veido procedūra turint aknę 45 min
50€
65€
Mezoterapija (veido, kaklo)1 val 10 min - 1 val 20 min
nuo 80€
Kombinuotas veido valymas1 val 40 min
55€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0019:00
AntAntradienis
10:0019:00
TrečTrečiadienis
10:0019:00
KetvKetvirtadienis
10:0019:00
PenktPenktadienis
10:0019:00
ŠeštŠeštadienis
10:0019:00
SekmSekmadienis
13:0017:00

Esu bendrosios praktikos slaugytoja ir kosmetologė.

Visada turėjau aistrą padėti žmonėms, o kai atradau kosmetologijos pasaulį, supratau, kad tai yra kažkas, ko noriu siekti.

Studijuodama slaugos studijas turėjau aktyvią aknę, nuėjau ilgą ir sudėtingą kelią kol pavyko ją suvaldyti, todėl nusprendžiau studijuoti antrą, kosmetologijos specialybę ir padėti kiekvienam susidūrusiam su šia problema. Nuolat tobulinu žinias įvairiuose seminaruose, mokymuose. Noriu suteikti savo klientams kokybiškas paslaugas, kurios ne tik pagerintų jų išvaizdą, bet ir pagerintų bendrą savijautą.

Mano tikslas – padėti kiekvienam klientui jaustis savimi pasitikinčiam, gražiam ir sveikam. Mano kabinete galite tikėtis patogios ir jaukios aplinkos, kur kiekvieną procedūrą pritaikau pagal kliento individualius odos poreikius.

Specializuojuosi veido procedūrose, tokiose kaip mechaninis, ultragarsinis veido valymas, cheminis šveitimas, probleminė veido oda, rožinė, aknė, jauninančios procedūros, aparatinė kosmetologija ir kt. Taip pat galiu pakonsultuoti dėl odos priežiūros priemonių, kurios bus pritaikytos spręsti JŪSŲ odos problemas, nes kiekvienas esame labai individualus, vienodų veido odų nebūna.

Manau, kad kiekvienam būtų naudinga turėti savo kosmetologę, kuri sistemingai prižiūrėtų jūsų odą, spręstų atsiradusias jos problemas, sudarytų gydymo planą, parinktų profesionalią kosmetiką, o kartais tiesiog palepintų malonia procedūra.

Iki greito!

Inesė aesthetics

5,0
967 atsiliepimai
Centras, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Antakių dažymas ir korekcija 40 min
15€
Noon Aesthetics veido procedūra1 val 30 min
70€
80€
Stangrinamoji veido procedūra1 val 15 min
120€
150€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0019:00
AntAntradienis
10:0019:00
TrečTrečiadienis
10:0019:00
KetvKetvirtadienis
10:0019:00
PenktPenktadienis
10:0019:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
10:0020:00

Inesė aesthetics – grožio ir estetikos centras Klaipėdos mieste. Mūsų grožio centre atliekamos veiksmingos estetinės veido ir kūno procedūros, masažai, veido odos diagnostika, profesionalios kosmetikos parinkimas bei konsultacija.

Inesė aesthetics grožio ir estetikos centro komanda tai kvalifikuoti, ilgametę patirtį įgiję meistrai – kosmetologai, masažistai, turintys medicininį išsilavinimą. Dirbame sekdami pasaulines tendencijas, naudojame profesionalią kosmetiką: PH formula(Ispanija), Noon aesthetic(Izraelis),Skeyndor(Ispanija),Oribe(Amerika), Nano asia(Pietų Koreja), Cell Fusion(Prancuzija) ir kt. Darbui naudojame profesionalius naujausios kartos kosmetologinius aparatus: LPG cellu m6 Integral,LPG cellu m6 alliance,Termosalud,(Zionic, Skin care), Skeyndor(Led Body System, Smart Diagosis) ir kt. Inesė aesthetics kolektyvas savo žinias nuolatos tobulina kvalifikacijos kėlimo seminaruose, tarptautinėse parodose. Mūsų centre klientės ras profesionalumą ir išskirtinį dėmesį, jaukumą ir nuoširdumą, meilę ir pagarbą kiekvienam.

Indrė Vaškevičiūtė MUA

5,0
171 atsiliepimai
Senamiestis, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Antakių laminavimas, korekcija, dažymas1 val
30€
40€
Antakių ir blakstienų dažymas 45 min
25€
30€
Antakių laminavimas, korekcija 45 min
25€
30€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:0019:00
AntAntradienis
08:0019:00
TrečTrečiadienis
08:0019:00
KetvKetvirtadienis
08:0019:00
PenktPenktadienis
08:0019:00
ŠeštŠeštadienis
08:0019:00
SekmSekmadienis
08:0019:00

Nustebinkite kitus savo įvaizdžiu po apsilankymo pas Indrę Vaškevičiūtę MUA, kuri yra įsikūrusi Sandra Opul Studio, netoli Biržos tilto. Antakių laminavimas, proginis makiažas bei express škuosena - tai tik kelios šio puikaus grožio salono siūlomų paslaugų.

Artimiausias viešasis transportas:
Indrę Vaškevičiūtę MUA yra lengva pasiekti autobusais: 2, 2A, 3, 4, 5, 5B, 6, 8, 8E, 10, 14, 22B, M5, M6, M8 (Senamiesčio st.).

Komanda:
Meistrė yra kruopšti ir savo darbą mylinti specialistė su daugiau nei 8 metų patirtimi, kuri užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:
Atmosfera: moderni ir jauki.
Specializacija: įvaizdžio formavimo paslaugos - makiažas ir šukuosenos, antakių bei blakstienų procedūros.
Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalių prekės ženklų, tokių kaip Dior, Giorgio Armani, YSL, MAC, Delilah, Make Up Forever, Oribe, Schwarzkopf, produktai.
Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu, dirbama nuosavame kabinete.
Kalbos: lietuvių, anglų.

Prisilietimas SPA

4,9
536 atsiliepimai
Vite, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Intensyviai drėkinanti veido procedūra1 val
49€
59€
Antakių korekcija ir dažymas 30 min
18€
Blakstienų dažymas 15 min
8€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
09:0021:00
AntAntradienis
09:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0021:00
KetvKetvirtadienis
09:0021:00
PenktPenktadienis
09:0021:00
ŠeštŠeštadienis
09:0021:00
SekmSekmadienis
09:0021:00

Masažo salonas „Prisilietimas“ yra įsikūręs pačioje miesto širdyje – viešbutyje Victoria Hotel Klaipėda. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų salone, kuriame profesionalūs specialistai pagal jūsų poreikius atliks kūno ir veido procedūras.

Leiskite jums padėti atsipalaiduoti, pagerinti savijautą, sumažinti kūno skausmus bei suaktyvinti kraujotaką ir limfotaką.

Artimiausias viešasis transportas:

Prisilietimas SPA yra lengva pasiekti autobusais: 2, 2A, 3, 4, 5, 5B, 6, 8, 8E, 14, 17, 22B, 111, M6, M5, M8 Atgimimo st.

Komanda:

Meistrės yra patyrusios, draugiškos specialistės, kurios pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: jauki, nauja, svetinga.
  • Specializacija: kūno bei veido masažai.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais bei profesionalia kosmetika.
  • Papildomi akcentai: visi klientai vaišinami gardžia arbata, šalia yra didelė parkingo aikštelė, lengvas susisiekimas viešuoju transportu.
  • Kalbos: lietuvių, rusų ir anglų
1
234
7
2