Visos grožio paslaugos
šalia Baltupiai, Vilnius
Data nesvarbu
Didier LAB

28 salonai siūlantys paslaugą: Didier LAB  šalia Baltupiai, Vilnius

LacheNails

4,9
148 atsiliepimai
Fabijoniškes, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Kombinuotas manikiūras (be lakavimo) 45 min
15€
20€
Kombinuotas manikiūras su ilgalaikiu lakavimu1 val 30 min - 2 val
nuo 28€
Rūgštinis pedikiūras su vonele+ pilingas1 val 15 min - 1 val 50 min
nuo 35€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
Uždaryta
AntAntradienis
Uždaryta
TrečTrečiadienis
09:0018:00
KetvKetvirtadienis
09:0019:00
PenktPenktadienis
09:0019:00
ŠeštŠeštadienis
09:0015:00
SekmSekmadienis
09:0013:30

Palepinkite savo nagus LacheNails kabinete, kuris yra įsikūręs Fabijoniškėse. Nagų priauginimas, manikiūras, pedikiūras - tai tik kelios šio puikaus nagų salono siūlomų paslaugų.

Kaip rasti LacheNails?

Tai šalia “Impuls” sporto klubo geltonų plytų pastatas. Įėjimas šalia soliariumo. Pakilus į antrą aukštą spauskite mygtuką "Jelena". Iki malonaus

“p.s.” prieš procedūrą labai prašau savarankiškai nekirpti kojų ir rankų nagų, ir nekarpyti odelių. Ačiū :)


Artimiausias viešasis transportas
LacheNails yra lengva pasiekti autobusais: 2G, 10, 55 (Kaimelio st.).

Komanda
Meistrė yra patyrusi ir kruopšti savo darbo specialistė, kuri užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka

  • Atmosfera: rami ir profesionali.
  • Specializacija: nagų priauginimas, manikiūras, pedikiūras, blakstienų priauginimas.
  • Salone naudojami profesionalių prekių ženklų produktai: Didier Lab, Roja,Senses ir kt.

Manikiūro meistrė Evelina (The House Of Mouna)

5,0
179 atsiliepimai
Kalnenai, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Ne piko nuolaidos
Kombinuotas manikiūras ir ilgalaikis lakavimas su plokštelės išlyginimu ir stiprinimu1 val 15 min - 1 val 45 min
nuo 34€
Kombinuotas manikiūras (be lakavimo, be lako nuėmimo) 35 min - 1 val 15 min
nuo 19€
sutaupykite iki 5%
Higieninis pedikiūras1 val 5 min - 1 val 30 min
nuo 30,40€
sutaupykite iki 5%
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0021:00
AntAntradienis
10:0021:00
TrečTrečiadienis
10:0021:00
KetvKetvirtadienis
10:0021:00
PenktPenktadienis
10:0021:00
ŠeštŠeštadienis
10:0021:00
SekmSekmadienis
10:0021:00

Palepinkite savo nagus pas Manikiūro meistrė Eveliną, kuri yra įsikūrusi grožio ir estetikos namuose "The House of Mouna", esančiuose Vilniuje, Šnipiškių rajone. Geliniai nagai, kūrybiškas nagų lakavimas ir madingas manikiūras - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Artimiausias viešasis transportas:

Manikiūro meistrė Evelina (The House of Mouna) yra lengva pasiekti autobusais: 5, 49 (Linkmenų ir Oršos st.).

Komanda:

Meistrė yra draugiška specialistė, kuri pasirūpins, kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: moderni, šilta.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: Didier Lab, Roja, Victoria Vynni, Victoria Boro.
  • Papildomi akcentai: šalia yra automobilių stovėjimo aikštelė, visi klientai vaišinami gardžia kava.

Grožio studija Visstudio

5,0
2719 atsiliepimai
Šnipiškes, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Ne piko ir paskutinės minutės nuolaidos
Plaukų šaknų dažymas ir tonavimas nuo 60eur. iki 100eur.1 val 30 min
nuo 4€
sutaupykite iki 20%
Vaikų kirpimas iki 12 metų 40 min
20€
25€
Galvos odos valymas, pilingas, relax scalp1 val
nuo 20€
sutaupykite iki 20%
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:0021:00
AntAntradienis
08:0021:00
TrečTrečiadienis
08:0021:00
KetvKetvirtadienis
08:0021:00
PenktPenktadienis
08:0021:00
ŠeštŠeštadienis
08:0019:00
SekmSekmadienis
08:0014:30

Treatwell programėlė suteikia galimybę registruotis tik iki 30 dienų į priekį. Jei norite užregistruoti vizitą tolesnėms dienoms, skambinkite į saloną arba rašykite mums el. paštu info@visstudio.lt. Instagram/facebook @visstudio_grozio_studija

Visstudio – tai vieta, kur Jūsų grožis tampa mūsų įkvėpimu. Mes tikime, kad kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl siekiame ne tik atskleisti Jūsų geriausias savybes, bet ir suteikti ypatingą atsipalaidavimo bei pasitikėjimo savimi jausmą.

Apsilankymas Visstudio – tai ne tik grožio procedūra, bet ir maloni akimirka, skirta tik Jums. Profesionalūs meistrai, jauki atmosfera ir išskirtinis dėmesys kiekvienai detalei užtikrins, kad jaustumėtės ypatingi. Mūsų komanda nuolat domisi naujausiomis grožio tendencijomis ir technikomis, kad galėtume pasiūlyti tik tai, kas geriausia.

Mes rūpinamės ne tik rezultatu, bet ir procesu – naudojame tik kruopščiai atrinktas priemones ir sterilizuotus įrankius, kad užtikrintume Jūsų komfortą ir saugumą.

Pasinerkite į Visstudio pasaulį ir leiskite mums pasirūpinti Jūsų grožiu – Jūs to nusipelnėte!

Esame Vilniaus centre Oršos g. 5; Lauksime Jūsų mūsų studijoje kasdien.

Depiliacijos vašku meistrė Viktorija

5,0
16 atsiliepimai
Šiaures miestelis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Veido depiliacija vašku moterims 20 min - 30 min
nuo 5€
Antakių korekcija ir dažymas + blakstienų dažymas 50 min
20€
25€
Blakstienų dažymas 30 min
8€
10€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Palepinkite save pas grožio meistrę Viktoriją, kuri yra įsikūrusi Belou grožio namuose, Vilniuje. Moterų depiliacija vašku, antakių dažymas ir korekcija bei blakstienų dažymas - tai tik kelios šio puikaus grožio salono siūlomų paslaugų.

Artimiausias viešasis transportas:
Saloną yra lengva pasiekti autobusais: 5, 26, 34, 65 (Mikalojaus Katkaus st.).

Komanda:
Meistrė yra patyrusi ir kruopšti savo darbo specialistė, kuri užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:
Atmosfera: rami ir profesionali.
Specializacija: depiliacija vašku, antakių ir blakstienų procedūros.
Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalių prekės ženklų, tokių kaip Italwax, Lycon ir Didier Lab Esthétique produktai.
Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu, Šalia yra automobilių stovėjimo aikštelė.

  • Salonas randasi ne prie pagrindinės gatvės, o šalia gyvenamųjų daugiabučių. Tačiau lauke įėjimas puikiai matomas.
  • Svarbi informacija: salone galima atsiskaityti tik grynaisiais pinigais.